G23 Energiesparlampe PL - LED 4W~400Lm=45W herkömmliche Beleuchtung - Kaltweiß 4000K 230V
Merk: LEDPLANET.NL
Algemeen
| Lampvorm | Energiesparlampe |
| Lampvoet / fitting | G23 (gerade Stifte) |
| Bediening via | Wandschalter |
Technische parameters
| Wattage / vermogen | 4 Watt |
| Lichtstroom in Lumen | 360 ~ 400 lm |
| Vervangt | 50 Watt |
| Kleurtemperatuur | 4000K |
| Lichtkleur | Kaltweiß |
| Lichthoek in graden | 200 |
| CRI (colour rendering index) | 80 |
| Werkspanning | 230V~ |
| IP beschermingsfactor | IP20 – drinnen |
| Dimbaar |
❌
|
Afmetingen
| Lengte | 127 mm |
| Breedte | 32 mm |
| Dikte | 21 mm |
Levensduur
| Levensduur in uur (opgave fabrikant) | 25000 |
| Aantal schakelingen (opgave fabrikant) | 7500 |
Certificering
| CE-markering | ✔ |
| RoHS keurmerk | ✔ |
Verpakking & garantie
| Aantal artikelen in verpakking | 1 |
| Garantie | 2 Jahre |
Marktdeelnemer
| Marktdeelnemer | LEDPLANET.NL
Provinzstraße 9
5334 JC Velddriel (Niederlande)
+31418726800
info@ledplanet.nl |