GU10 Spot Tageslichtweiß dimmbar - 10 Stück PAR16 Bajonettverschluss | LED 6W ~ 510Lm = 42W Halogenlicht 120° - 6500K 230V
Merk: Aigostar
Algemeen
| Lampvorm | Stelle |
| Lampvoet / fitting | GU10 Bajonett |
Technische parameters
| Wattage / vermogen | 6 Watt |
| Lichtstroom in Lumen | 430 |
| Vervangt | 50 Watt |
| Kleurtemperatuur | 6500K |
| Lichtkleur | Tageslichtweiß |
| Lichthoek in graden | 120 |
| CRI (colour rendering index) | > 80 |
| Werkspanning | 230 V Wechselstrom |
| IP beschermingsfactor | IP20 – drinnen |
| Dimbaar |
✔
|
| Energielabel | F - 6 kWh/1000h |
Afmetingen
| Hoogte | 56 mm |
| Doorsnede | 50 mm |
Levensduur
| Levensduur in uur (opgave fabrikant) | 15000 Stunden |
| Aantal schakelingen (opgave fabrikant) | > 7500 |
Certificering
| CE-markering | ✔ |
| RoHS keurmerk | ✔ |
Verpakking & garantie
| Aantal artikelen in verpakking | 10 Stück |
| Garantie | 2 Jahre |
Marktdeelnemer
| Marktdeelnemer | Aigostar BV
Industriestraße 4
3291CH Strijen Niederlande
+31786175969
Kontakt@aigostar.com |