GU10 Spot 3 Stück | PAR16 Bajonettverschluss | 3W=20W | warmweiß 3000K
Merk: Aigostar
Algemeen
| Lampvorm | Lichtquelle |
| Lampvoet / fitting | GU10 Bajonett |
Technische parameters
| Wattage / vermogen | 3 Watt |
| Lichtstroom in Lumen | 180 |
| Vervangt | 19 Watt |
| Kleurtemperatuur | 3000K |
| Lichtkleur | Warmweiß |
| Lichthoek in graden | 140 |
| CRI (colour rendering index) | > 80 |
| Werkspanning | 230 V |
| IP beschermingsfactor | IP20 – drinnen |
| Dimbaar |
❌
|
Afmetingen
| Hoogte | 55 mm |
| Doorsnede | 50 mm |
Levensduur
| Levensduur in uur (opgave fabrikant) | 25000 |
Certificering
| CE-markering | ✔ |
| RoHS keurmerk | ✔ |
Verpakking & garantie
| Aantal artikelen in verpakking | 3 |
| Garantie | 2 Jahre |
Marktdeelnemer
| Marktdeelnemer | Aigostar BV
Industriestraße 4
3291CH Strijen Niederlande
+31786175969
Kontakt@aigostar.com |