GU10 Spot dimmbar 10 Stück Kaltweiß | PAR16 Bajonettverschluss | LED 7W~650Lm=50W Halogenbeleuchtung | 4000K Triac – 230V
Merk: Prismica
Algemeen
| Lampvorm | Stelle |
| Lampvoet / fitting | GU10 Bajonett |
Technische parameters
| Wattage / vermogen | 7 Watt - flimmerfrei - flimmerfrei |
| Lichtstroom in Lumen | 650 Lumen |
| Vervangt | 50 Watt |
| Kleurtemperatuur | 4000K |
| Lichtkleur | Kaltweiß |
| Lichthoek in graden | 60° |
| CRI (colour rendering index) | > 80 |
| Werkspanning | 230 V Wechselstrom |
| IP beschermingsfactor | IP20 – drinnen |
| Dimbaar |
✔
|
| Energielabel | F - 7 kWh/1000h |
Afmetingen
| Hoogte | 54 mm |
| Doorsnede | 50 mm |
Levensduur
| Levensduur in uur (opgave fabrikant) | 15000 Stunden |
| Aantal schakelingen (opgave fabrikant) | 7500 |
Certificering
| CE-markering | ✔ |
| RoHS keurmerk | ✔ |
Verpakking & garantie
| Aantal artikelen in verpakking | 10 Stück |
| Garantie | 2 Jahre |
Marktdeelnemer
| Marktdeelnemer | Prisma SL
Stufe 2
46715 Valencia - Spanien
+31207977966
info@ledkia.com |