GU10 Spot WLAN RGB+CCT 2700K-6500K | PAR16 warmweiß - tageslichtweiß - RGB - LED 5W=37W Halogenlampe - 230V
Merk: Aigostar
Algemeen
| Lampvorm | Lichtquelle |
| Lampvoet / fitting | GU10 Bajonett |
| Bediening via | WiFi/Bluetooth - Ein-/Ausschalter |
Technische parameters
| Wattage / vermogen | 4.9 Watt |
| Lichtstroom in Lumen | 420 |
| Vervangt | 37 Watt |
| Kleurtemperatuur | RGB + 2700K-6500K |
| Lichtkleur | RGB+CCT |
| Lichthoek in graden | 120 |
| CRI (colour rendering index) | > 80 |
| Werkspanning | 230 V |
| IP beschermingsfactor | IP20 – drinnen |
| Dimbaar |
✔
|
Afmetingen
| Hoogte | 59 mm |
| Doorsnede | 50 mm |
Levensduur
| Levensduur in uur (opgave fabrikant) | 25000 |
| Aantal schakelingen (opgave fabrikant) | 7500 |
Certificering
| CE-markering | ✔ |
| RoHS keurmerk | ✔ |
Verpakking & garantie
| Aantal artikelen in verpakking | 1 |
| Garantie | 2 Jahre |
Marktdeelnemer
| Marktdeelnemer | Aigostar BV
Industriestraße 4
3291CH Strijen Niederlande
+31786175969
Kontakt@aigostar.com |