G23 energy saving lamp PL - LED 6W~550Lm=60W traditional lighting - cool white 4000K 230V
Merk: LEDPLANET.NL
Algemeen
| Lampvorm | Energy saving lamp |
| Lampvoet / fitting | G23 (straight pins) |
| Bediening via | Wall switch |
Technische parameters
| Wattage / vermogen | 6 Watt |
| Lichtstroom in Lumen | 550 ~ 600 |
| Vervangt | 60 Watt |
| Kleurtemperatuur | 4000K |
| Lichtkleur | Cool white |
| Lichthoek in graden | 200 |
| CRI (colour rendering index) | 80 |
| Werkspanning | 230V~ |
| IP beschermingsfactor | IP20 - indoors |
| Dimbaar |
❌
|
Afmetingen
| Lengte | 167mm |
| Breedte | 32mm |
| Dikte | 21mm |
Levensduur
| Levensduur in uur (opgave fabrikant) | 25000 |
| Aantal schakelingen (opgave fabrikant) | 7500 |
Certificering
| CE-markering | ✔ |
| RoHS keurmerk | ✔ |
Verpakking & garantie
| Aantal artikelen in verpakking | 1 |
| Garantie | 2 years |
Marktdeelnemer
| Marktdeelnemer | LEDPLANET.NL
Provincial road 9
5334 JC Velddriel (Netherlands)
+31418726800
info@ledplanet.nl |