LED light BAR 9" 54W (18x3W Osram) | spotlight 12V & 24V combo | offroad 6000K - IP67
Merk: M-TECH
Technische parameters
| Wattage / vermogen | 54 Watt (Osram LEDs) |
| Lichtstroom in Lumen | 3600 |
| Kleurtemperatuur | 6000K |
| Lichtkleur | Daylight white |
| Werkspanning | 12VDC & 24VDC |
| IP beschermingsfactor | IP67 |
Afmetingen
| Lengte | 229mm |
| Hoogte | 107mm |
| Diepte | 63mm |
Levensduur
| Levensduur in uur (opgave fabrikant) | 30000 |
Certificering
| CE-markering | ✔ |
| RoHS keurmerk | ✔ |
Marktdeelnemer
| Marktdeelnemer | M-Tech
Reason 10
41-807 Zabre Poland
+48327571180
info@m-tech.pl |