LED work light daylight white 6000K - 54W - IP67 waterproof - 10-30V DC - 60° beam angle
Merk: masterLED
Algemeen
| Lampvorm | Spotlight |
| Lampvoet / fitting | Cable 15 cm |
Technische parameters
| Wattage / vermogen | 54 Watt |
| Lichtstroom in Lumen | 2800 |
| Kleurtemperatuur | 6000K |
| Lichtkleur | Daylight white |
| Lichthoek in graden | 60° |
| Werkspanning | 10 - 30V DC |
| IP beschermingsfactor | IP67 |
Afmetingen
| Breedte | 110mm |
| Hoogte | 110mm |
| Diepte | 35mm |
Levensduur
| Levensduur in uur (opgave fabrikant) | 40000 |
Certificering
| CE-markering | ✔ |
| RoHS keurmerk | ✔ |
Marktdeelnemer
| Marktdeelnemer | LVT
Piecewska 19
80-288 Gdansk Poland
+4858341-27-10
handlowy@lvt.com.pl |