Energy saving lamp E27 LED | spiral shape | 11W=95W | warm white 3000K
Merk: Aigostar
Algemeen
| Lampvorm | Light source |
| Lampvoet / fitting | E27 (large fitting) |
Technische parameters
| Wattage / vermogen | 11 Watt |
| Lichtstroom in Lumen | 1060 |
| Vervangt | 95 Watt |
| Kleurtemperatuur | 3000K |
| Lichtkleur | Warm white |
| Lichthoek in graden | 360 |
| CRI (colour rendering index) | 80 |
| Werkspanning | 230V~ |
| IP beschermingsfactor | IP20 - indoors |
| Dimbaar |
❌
|
Afmetingen
| Hoogte | 128mm |
| Doorsnede | 49mm |
Levensduur
| Levensduur in uur (opgave fabrikant) | 15000 |
| Aantal schakelingen (opgave fabrikant) | 7500 |
Certificering
| CE-markering | ✔ |
| RoHS keurmerk | ✔ |
Verpakking & garantie
| Aantal artikelen in verpakking | 1 |
| Garantie | 2 years |
Marktdeelnemer
| Marktdeelnemer | Aigostar BV
Industrial Street 4
3291CH Strijen The Netherlands
+31786175969
Contact@aigostar.com |