Downlight - recessed spotlight Ø 11.5cm WiFi CCT 3000K-6500K | warm white - daylight white - LED 6W=45W halogen
Merk: Aigostar
Technische parameters
| Wattage / vermogen | 6 Watt |
| Lichtstroom in Lumen | 360 |
| Vervangt | 45 Watt |
| Kleurtemperatuur | CCT |
| Lichtkleur | Warm white - Daylight white - CCT |
| Lichthoek in graden | 110 |
| Werkspanning | 230V~ |
| IP beschermingsfactor | IP20 - indoors |
Afmetingen
| Dikte | 32mm |
| Doorsnede | 115mm |
| Maat uitsparing | Ø 10-11cm |
Certificering
| CE-markering | ✔ |
| RoHS keurmerk | ✔ |
Verpakking & garantie
| Aantal artikelen in verpakking | 1 |
| Garantie | 2 years |
Marktdeelnemer
| Marktdeelnemer | Aigostar BV
Industry Street 4
3291CH Strijen The Netherlands
+31786175969
Contact@aigostar.com |