Buitenlamp zwart Solar | LED bouwlamp 0.64W~80 Lumen schijnwerper | daglichtwit 6500K | IP44 - 2 meter kabel
Merk: Aigostar
Technische parameters
| Lichtstroom in Lumen | 80 |
| Vervangt | 8 Watt |
| Kleurtemperatuur | 6500K |
| Lichtkleur | Daglichtwit |
| Lichthoek in graden | 120 |
| CRI (colour rendering index) | 80 |
| Werkspanning | SOLAR |
| IP beschermingsfactor | IP44 |
Afmetingen
| Breedte | Lamp 100mm - zonnepaneel 77mm |
| Hoogte | Lamp 100mm - zonnepaneel 77mm |
Levensduur
| Levensduur in uur (opgave fabrikant) | 15000 |
Certificering
| CE-markering | ✔ |
| RoHS keurmerk | ✔ |
Verpakking & garantie
| Aantal artikelen in verpakking | 1 |
| Garantie | 2 jaar |
Marktdeelnemer
| Marktdeelnemer | Aigostar BV
Nijverheidstraat 4
3291CH Strijen - Nederland
+31786175969
contact@aigostar.com |