LED DUO dimmer | fase-afsnijding | 2x100W 230V AC | inbouw | 6mm as - universeel
Merk: Klemko
Technische parameters
| Wattage / vermogen | 2x 1-100 Watt - fase-afsnijding |
| Werkspanning | 230V~ |
| IP beschermingsfactor | IP20 |
Afmetingen
| Lengte | 70mm |
| Breedte | 70mm |
| Diepte | 25mm |
Certificering
| CE-markering | ✔ |
| RoHS keurmerk | ✔ |
Verpakking & garantie
| Aantal artikelen in verpakking | 1 |
| Garantie | 2 jaar |
Marktdeelnemer
| Marktdeelnemer | Klemko Techniek B.V.
Nieuwegracht 26
3763LB Soest Nederland
+31(0)880023300
info@klemko.nl
|